بخش آفتاب اهواز اوقات شرعی طلوع آفتاب

بخش: آفتاب اهواز اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی یکشنبه 21 خرداد ماه سال 1396 هجری شمسی

گت بلاگز اخبار حوادث آقای قاضی! می خواهم با شهروز ازدواج کنم ، آخر شکایت دختری که از رابطه با یک پسر باردار شد

چند ماه پیش دختر 16 ساله‌ای به نام رؤیا در شکایتی عنوان کرده بود پسری به نام «شهروز» او را فریب داده وپس ازرابطه با او باردار شده است است.

آخر شکایت دختری که از رابطه با یک پسر باردار شد/آقای قاضی! می خواهم با شهروز ازدواج کنم

عبارات مهم : ازدواج

چند ماه پیش دختر 16 ساله ای به نام رؤیا در شکایتی عنوان کرده بود پسری به نام «شهروز» او را فریب داده وپس ازرابطه با او باردار شده است است.

کشور عزیزمان ایران نوشت: با طرح این شکایت، شهروز به وسیله پلیس دستگیر شد تا اینکه هفته گذشته محاکمه پسر نوجوان در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی «کیخا» شروع شد. ولی دقایقی بعد از شروع محاکمه، ناگهان رؤیا از جا بلند شد و در اظهاراتی عجیب گفت که از شکایتش صرفنظر می کند. آیا که قصد ازدواج با شهروز را دارد. مدیر دادگاه هم با نظرش موافقت کرد و از شهروز پرسید آیا پیشنهاد رؤیا را قبول می کنی؟ او هم پاسخ داد من هم موافقم چون عاشق رؤیا هستم… به این ترتیب با توجه به رضایت شاکی، دستور آزادی پسر نوجوان صادر شد و در همان جلسه دادگاه قرار ازدواج گذاشته شد.

رؤیا که جنینش را سقط کرده بود بعد از دقایقی گفت و گو با شهروز اظهار داشت: «آقای قاضی ما عاشق یکدیگرهستیم و تصمیم گرفته ایم با جلب رضایت خانواده ها ازدواج کنیم.»

آقای قاضی! می خواهم با شهروز ازدواج کنم ، آخر شکایت دختری که از رابطه با یک پسر باردار شد

رؤیا ادامه داد: «ما وخانواده شهروز همسایه هستیم و درجریان دیدارهایی که داشتیم به هم علاقه مند شدیم وتصمیم به ازدواج گرفتیم. ولی متأسفانه بعضی اتفاق ها کارما را به دادگاه کشاند. ولی حالا که با هم به توافق رسیده ایم از شکایتم صرفنظر می کنم. آیا که می خواهیم با هم راهی منزل بخت شویم.»

ابتدا والدین رؤیا با شنیدن تصمیم دخترشان با این عنوان مخالفت کردند. ولی دقایقی بعد با توجه به خواسته دخترشان ناگزیر تن به ازدواج دادند و پرونده مختومه شد.

چند ماه پیش دختر 16 ساله‌ای به نام رؤیا در شکایتی عنوان کرده بود پسری به نام «شهروز» او را فریب داده وپس ازرابطه با او باردار شده است است.

واژه های کلیدی: ازدواج | باردار | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog